пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅ
 

новости   походы   т-материалы   т-книги   т-юмор   т-форум   Написать письмо


Новости
Походы
Т-материалы
Т-книги
Т-юмор
Туризм и альпинизм в Киеве
Т-форум
Т-галерея
Мандри по Карпатах

Ці фотографії надіслала Надія Колодєзнєва з Івано-Франківська.
Фото зробила сама Надія та її друзі.Ночівля перед підйомом на Близницю.

"...На фото з холодною ночiвлею справдi я з моїми друзями пiд Близницею. Цей похiд вiдбувся кiлька рокiв тому, коли ми ще були студентами. Ми планували на лижах пiднятись на Близницю i спуститись у Кваси. Ночiвля планувалась у колибi, але снiгу було по вуха i до настання темноти ми не дiйшли до колиб. Пiднiмались по ребру, що переходить у Малу Близницю i заночували у верхнiй межi лiсу. Вночi був сильний мороз i прекрасне зоряне небо. Ми розпалили багаття i встановили чергування на нiч. Вранцi, пiднiмаючись на Малу Близницю, побачили двох вовкiв, якi бiгли впоперек гори. Вони налякали нас, а ми їх. Це вперше в горах ми зiткнулись з мiсцевими мешканцями."

Мандри по Мармароських Альпах.

Піп Іван Мармароський. Фото Романа Михайлюка.

Зимове сонце. Фото Романа Михайлюка.

Г.Кострич, вид на Чорногору.

Вид на Говерлу та Петрос зі сторони Близниці.

Обсерваторія на Попі Чорногірському.

"...Зимова обсерваторiя "Бiлий слон", обростаючи снiгом, здалеку нагадує гiгантського слона. На фотографiї її вигляд з боку Смотрича."

Зимова обсерваторія.

Обсерваторія навесні.

Фото Романа Михайлюка. Крокуси (шафран), на г.Костричі.


Спогади у листі з Івано-Франківська про травневу подорож по Карпатам (2002 рік).


"Привіт з Карпат!

Недавно повернулась з Чорногори. З погодою дуже повезло. Сонячні дні і випромінювання від снігу надали нашим носикам чудового забарвлення. Маршрут виявився дуже оригінальним. З перевалу піднялись на Кострич, звідки відкривався чудовий краєвид на Чорногору, а навкруги всі полонини вкриті крокусами. Оскільки в нас було достатньо часу, щоб пройти весь маршрут, наш головний Фотограф вирішив нафотографувати купу шедеврів, і ми залишились ночувати на вершині. Ми відловили просто незабутні сходи і заходи сонця протягом походу. Друга ночівля була на хребті під Попом Іваном біля Дземброні. Там ми зустріли групу з Києва. Це були наші знайомі, які вирішили пройти 1 к. с. і дуже поспішали. На Чорногорі в цю пору багато поляків, в них канікули і цим все сказано. Збігавши вранці на Піп Іван, ми зустріли ще 3 групи, які там ночували. І, взагалі, Чорногора нагадувала парк відпочинку, з великою кількістю відвідувачів, як у місті. З одного боку це добре, розвиток туризму в регіоні і т. д., зустрічі з цікавими людьми, але, інколи, в горах хочеться спокою, відірваності, і тому, більше подобаються походи в дикі, ще не дуже заходжені райони.

Дуже цікаве явище спостерігали біля озера Несамовитого. Озеро майже повністю вкрите льодом, на дні лід, а на поверхні плавали айсберги. І серед снігу та льоду, на поверхні та в глибині, безліч жаб, які зійшлися сюди на парування. Їх було понад 100 штук, ми збивались з рахунку. А в обід, коли сильно припікало сонце, над озером був страшний шум від їхнього співу.

Довелось нам пережити грозу недалеко від Пожижевської. Ми встигли збігти з хребта і накритись клейонкою в кущах альпійки. Дуже люблю спостерігати грозу в Карпатах, але краще коли вона трохи на віддалі і проходить стороною.

З Говерли спускались на Козмещик, а далі по дорозі на Лазіщину."

червень 2002


Лист Надії про невелику подорож по Горганам. 

новости   походы   т-материалы   т-книги   т-юмор   т-форум   Написать письмо

© т/к Крокус 2002
Последнее обновление 01.11.2002